فروش

درباره واحد فروش شرکت کیهان متین قرن

شرکت کیهان متین قرن با شماره ثبت ۱۱۲۷۵ در سال ۱۳۹۸ با هدف تامین و توزیع نهاده های دامی( ذرت، جو،سویا ،کلزا، مکمل‌ها، ریز مغذی‌ها و … ) تاسیس گردید و با انجام پژوهش‌های علمی توانسته است محصولاتی با کیفیت قیمتی رقابتی و نظارت کامل در امور بارگیری خدمات خود را ارائه دهد. این شرکت با فعالیت گسترده خود در این صنعت و با تمرکز بر اصول مشتری‌مداری، بهره‌وری و تعهد به ارزش‌های انسانی و همچنین ارائه خدمات اثر بخش به طرف‌های تجاری خود عملاَ به یکی از معتبرترین و موفق‌ترین واحدهای بارزگانی فعال در این زمینه تبدیل شده است و در نظر دارد تا بر تکیه بر دانش روز، استفاده از روشهای نوین و با نگاه به آینده تبدیل به یک سازمان موثر و پایدار در بازار نهاده های خوراک دام، طیور و آبزیان ایران زمین گردد.

اعضای هیئت مدیره این شرکت با توجه به سوابق بالای خود در زمینه توزیع نهاده‌های دامی، داشتن تجربیات ارزنده  و کسب سوابق ارزشمند  از همان ابتدا توانستند با گردآوری پرسنل متعهد و حرفه‌ای سهم قابل توجهی را در توزیع نهاده‌های دامی کشور ایفا نمایند.

امید است به همکاری‌های سودمند در آینده بتوانیم سبب بهبود و پیشرفت در اهداف شویم. ضمناَ این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری با کلیه شرکت ها و افراد فعال در این صنعت اعلام می نماید.

ذرت دامی

دانه ذرت یکی از انواع دانه‏  های غلات است که به واسطه فراوانی نشاسته در آن ارزش غذایی نسبتا زیادی دارد و از این رو در جیره خوراکی دام و طیور و آبزیان به عنوان ماده اولیه انرژی‏ زا به مقدار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. ذرت علاوه بر نشاسته دارای مواد مغذی دیگری مانند مواد پروتئینی، چربی، ویتامین و املاح نیز می ‏باشد. دانه های ذرت ازرش غذایی بالایی دارند و از ذرت برای تامین منابع غذایی دام طیور استفاده می شود و از پروتئین ذرت یعنی گلوتن ذرت برای غذای ابزیان(ماهی و میگو) استفاده می شود. و از گلوتن ذرت برای غذای پت (حیوانات خانگی) نیز استفاده می شود.
 
انواع ذرت دامی: برزیل، اکراین، روسیه، آرژانتین، رومانی و …

جو دامی

جو دامی یکی از مواد اولیه غذایی مهم و پر استفاده در صنعت تولید انواع دام و طیور است. قیمت جو دامی در سالهای اخیر و با توجه به نوسانات بازار با تغییراتی همراه بوده است. مهم ترین موارد استفاده از این متریال در تولید کنسانتره های دام و انواع مرغ و ماکیان پرورشی است. فروش با کیفیت ترین نوع جو دامی در کشور توسط کیهان متین قرن صورت می پذیرد و تولیدکنندگان و فعالان صنعت پرورش دام و طیور می توانند با مراجعه به این مرکز، نسبت به خرید نیاز خود اقدام نمایند.
 
انواع جو دامی: روسیه، آلمان، آرژانتین و …

کنجاله سویا

کنجاله سویا تا سال ۱۳۷۵، تقریباً جایگاهی در سبد محصولات کشاورزی مورد نیاز کشور نداشت، اما از این سال به بعد کنجاله سویا به تدریج جای خود را به عنوان یکی از محصولات ضروری کشاورزی در کشور باز کرد.
کنجاله سویا یکی از بهترین منابع تامین کننده پروتئین در حیوانات به خصوص نشوارکنندگان محسوب می شود که هم حاوی مقدار پروتئین و هم انرژی بالایی بوده و ساختار اسید امینه آن در وضعیت مناسبی برخوردار است . کنجاله سویا منبع غنی از اسید امینه لیزین بوده ولی از از نظر متیونین کمبود دارد و استفاده از ان همراه ذرت که کمبود لیزین دارد می تواند این اسید امینه را پوشش دهد. بازدارنده های کنجاله سویا انتی تریپسین و هماگلوتینین بر اثر حرارت از بین رفته و کنجاله سویا بدون پوسته درصورت کیفیت عالی دارای ۴۸ و با پوسته در حدود ۴۴ درصد پروتئین دارد.در نظر داشته باشید در صورت کاهش کیفیت این اعداد به طبع کاهش می یابد.
 
انواع کنجاله سویا وارداتی: برزیل، آرژانتین، هند و …
انواع کنجاله سویا داخلی: کلهر کرمانشاه، کلهر بندر امام، ناب دانه، بهپاک، اکسدانه 

کنجاله کلزا

کلزا به گیاهان روغنی از تیره کروسیفرو از جنس براسیکا اطلاق می گردد. در کانادا به ارقام جدید کلزا که روغن و کنجاله آنها کیفیت ویژه ای دارد کانولا گفته می شود. دانه کانولا به لحاظ داشتن متجاوز از ۴۴ درصد روغن , یکی از دانه های روغنی در جهان محسوب می گردد. کنجاله آن نیز از نظر کیفی نزدیک به کنجاله سویاست و حدود ۳۵ درصد پروتئین دارد لذا یکی از منابع بسیار غنی پروتئین گیاهی در تغذیه دام و طیور می باشد. 
 

دانه های روغنی

دانه‌های روغنی، به منظور استخراج روغن از دانه آن‌ها پرورش می‌یابند؛ ولی به‌عنوان منبع باارزش پروتئین نیز مطرح هستند و بقایای محصول بعد از روغن‌کشی بدین منظور بکار می‌رود. هم روغن و هم کنجاله به‌همان اندازه اهمیت داشته و احتیاج به‌تجزیه‌های ویژه دارند که دقت در خلوص دانه رقم (کولتیوار) اهمیت دارد. ناخالصی بسیار کمی با سایر مواد ژنتیکی ممکن است کیفیت روغن به‌دست آمده را بشدت پایین آورده یا کنجاله تولیدی از آن‌ها حاوی مواد سمی باشد؛ بنابراین پرورش‌دهندگان بذر می‌بایست دقت ویژه‌ای برای جلوگیری از آمیزش یا آلودگی منابع نامناسب گرده داشته‌باشند.
انواع دانه های روغنی: کانادا، آمریکا، بلغارستان و …
 

مشاوره تخصصی فروش

شما جهت مشاوره با ما می توانید از طریق شماره های واحد فروش ۰۹۱۹۵۷۶۱۲۲۷ و ۰۹۱۹۳۱۵۲۶۵۶ تماس بگیرید. همچنین  می‌توانید فرم زیر را جهت اطلاع از شرایط خدمات فروش کالا تکمیل نمایید.

برای ارتباط در تلگرام بر روی لینک زیر کلیک کنید.

keyhanmatingharn@