حمل و نقل

انجام کلیه مراحل حمل و نقل

شرکت کیهان متین قرن در طی سالیان گذشته افتخار ارائه خدمات برتر و متنوع حمل ونقل کالا در بیش از ۱۵۰ کشور را داشته است.تلاش و اهداف همه مدیران متخصص و پرسنل مجرب این شرکت ارائه خدمات متنوع، مدرن و با کیفیت به همه شرکت ها، تجار، سازمان ها، بازرگانان و مشتریان محترم می باشد و امید است بتوانیم همراه خوب و مشاوره مناسب برای شما در جهت پیشرفت امور تجاری و شخصی تان باشیم. هدف ما ارسال سریع و مطمئن کالا با قیمت مناسب در کمترین زمان ممکن است.

این شرکت با در اختیار داشتن ناوگان حمل و نقل جاده ای طی چندین سال متوالی آمار بالایی از حمل کالا و تعداد سفر را در سراسر کشور به خود اختصاص داده است که در این زمینه توانایی تخلیه کشتی، حمل شهری، استریپ، ترخیص و انبار داری در تمام بنادر کشور را دارد. از مزیت های این شرکت توانایی بکارگیری روش های نوین مهندسی حمل و نقل با استفاده از ابزار و تجهیزات مناسب رهگیری و راهبردی مطلوب و هدایت ناوگان حمل و نقل و استفاده از شبکه مدیریت اطلاعات جهت یکپارچگی سیستم ها جهت هماهنگی، بهره برداری و اثربخشی هرچه بیشتر منابع و تسهیل و تسریع در انجام امور و کسب رضایت مشتریان استفاده می کند.

 

حمل و نقل از تمام مبادی ورودی شهرها و بنادر

 

تمامی مراحل حمل و نقل کالا به صورت کاملا تخصصی و حرفه‌ای توسط کیهان متین قرن انجام خواهد شد. کیهان متین قرت دارای کادر متخصص و مستقر در تمام بنادر کشور است.

مشاوره تخصصی حمل و نقل

با توجه به وجود حساسیت های بالا در بسته بندی و ارسال کالا به سراسر جهان نیاز به یک مشاور متخصص و آگاه به قوانین و مقررات حمل و نقل کالا دارید. کیهان متین قرن به عنوان مجموعه ای فعال و با سابقه در امور حمل و نقل می تواند مشاور مناسبی برای شما باشد.

شما جهت مشاوره با ما می توانید از طریق شماره های ۴۶۱۳۰۰۷۲ و ۴۶۱۳۲۰۰۳ تماس بگیرید. همچنین  می توانید فرم زیر را جهت اطلاع از شرایط حمل و نقل تکمیل نمایید.